ary
13 مرداد 1401 - 20:25

لغو برنامه تعطیلات نخست‌وزیر صهیونیست‌ها از ترس اقدامات مقاومت

نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس برنامه تعطیلات آخر هفته خود را لغو و برای ارزیابی شرایط امنیتی در مرز با نوار غزه به مقر خود در تل‌آویو بازگشت.

«یائیر لاپید» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز پنجشنبه اعلام کرد کرد که برنامه تعطیلات خود را به دلیل وضعیت امنیتی در جنوب سرزمین‌های اشغالی لغو کرده است.

طبق گزارش وب‌سایت خبری «صدی الاعلام»، دفتر لاپید در بیانیه‌ای اعلام کرد: «نخست‌وزیر مرخصی خود را لغو کرده است و ارزیابی وضعیت را در مقر وزارت دفاع در تل‌آویو انجام خواهد داد.»

ارتش رژیم صهیونیستی از ترس پاسخ احتمالی مقاومت به اقدام این رژیم در دستگیری وحشیانه «بسام السعدی» از رهبران جنبش جهاد اسلامی، برای سومین روز متوالی نیرو‌های خود را در اطراف نوار غزه به حالت آماده‌باش درآورده است.

نیروی هوایی رژیم صهیونیستی پرواز‌های شناسایی خود را بر فراز نوار غزه تشدید کرده است؛ به‌گونه‌ای که ده‌ها پهپاد تهاجمی باهدف شناسایی و هدف قرار دادن اعضای جهادی اسلامی در حال پرواز هستند.

رزمندگان «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، بامداد امروز (پنج‌شنبه) خطاب به رژیم اشغالگر صهیونیستی هشدار دادند که درصورت آسیب رسیدن به «بسام السعدی» یکی از فرماندهان جهاد اسلامی، اجساد نظامیان اشغالگر را بر فراز کوه‌های جنین پراکنده می‌کنند.

سرایا القدسسرایا القدسروزنامه العربی الجدید امروز به نقل از منابع آگاه مصری از تلاش‌های قاهره برای میانجی‌گری بین گروه‌های مقاومت در نوار غزه و رژیم صهیونیستی خبر داد و نوشت: «تلاش‌های میانجی‌گری به رهبری قاهره در ساعات گذشته تا حد زیادی برای فروکش کردن تنش موفقیت‌آمیز بوده است.»

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه

شناسه خبر: 534044